Sākums
Klientiem
Lutināšanas programma
Aktuālie piedāvājumi
Aktuālie piedāvājumi

TVPLAY HOME KLIENTU LUTINĀŠANAS PROGRAMMA

Rūpējoties un novērtējot klientus, esam izveidojuši īpašu Lutināšanas programmu. Mēs vēlamies palutināt mūsu klientus, piedāvājot daudzveidīgas izklaides iespējas, dažādas priekšrocības un piedāvājumus visa gada garumā. Jo ilgāku laiku Jūs esat mūsu klients, jo vairāk priekšrocības un papildu iespējas tiks sniegtas. Lutināšanas programmā piedalās ikviens klients, kurš izmanto TVPlay Home pakalpojumus vismaz divus gadus.

Laimējiet vienu no pieciem divu TVPlay Home krūžu komplektiem un konfekšu izlasi!
Ieprieciniet sevi un savu ģimeni ar gardiem našķiem pie jaunām tējas krūzēm  – laimējiet vienu no pieciem divu TVPlay Home…
Vairāk
Skatieties TVPlay Home mēnesi bez maksas!
Iesakiet draugam TVPlay Home un vienu mēnesi nemaksājiet par mūsu pakalpojumu! Draugam tikai jāsazinās ar TVPlay Home, piezvanot uz 8686, jānosauc Jūsu klienta…
Vairāk
Laimējiet vienu no piecām dāvanu kartēm 20 € vērtībā no lielākā pašmāju degvielas tirgotāja Virši-A!
Laimējiet kādu no Epic Drama krūzem, lai kafijas baudīšana ir vēl patīkamāka! Vakaros, kad piezadzies rudens vēsais gaiss, tā vien kārojas malkot siltas tējas vai karstus kakao dzērienus, skatoties Epic Drama filmu kanālu. Piesakieties loterijai un laimējiet vienu no desmit Epic Drama krūzītēm. Lai silti un aizraujoši rudens vakari ar jaunajām krūzītēm!
Vairāk
Laimējiet 4K UHD izšķirtspējas 40” Samsung televizoru!
Esam sarūpējuši praktisku dāvanu, kas agros rītus padarīs možākus un patīkamākus! Mosties un celties savas mīļākās radio stacijas pavadībā ir tik patīkami! Piesakieties izlozē un laimējiet vienu no diviem radio pulksteņiem SONY ICF-C1TW baltā krāsā! Šim radio pulkstenim ir arī dubultais modinātājs, kurš palīdzēs Jums uzsākt dienas gaitas laikā!
Vairāk
Semarah Hotel Grand Poet
SPA centra apmeklējums ar 15 % atlaidi – 12,75 EUR vai atpūta 2 personām (2 naktis, brokastis un SPA apmeklējums) – tikai 150 EUR! Siguldas SPA Hotel Ezeri ir ideāla vieta, kur izbaudīt pilnīgu mieru un relaksāciju, savukārt Viasat parūpējies par īpašo piedāvājumu tieši Jums! Šeit Jūs sagaidīs miers, skaista daba un kvalitatīvs SPA, kas palīdzēs atgūt spēkus un harmoniju.
Vairāk
Semarah Hotel Lielupe
8 mēnešu abonements ar 20 % atlaidi žurnāliem Kas Jauns, Открыто, Pastaiga, Ko ārsti Tev nestāsta un citiem izdevniecības Rīgas Viļņi izdevumiem. Arī šomēnes TVPlay Home klientiem ir īpašais izdevniecības Rīgas Viļņi piedāvājums – abonējiet savus iecienītos žurnālus ar 20 % atlaidi! Sekojiet līdzi notikumiem pasaulē, slavenību dzīvēs, dzīves stila un modes tendencēm, jaunumiem televīzijā, kā arī ārstu padomiem un citiem noderīgiem tematiem.
Vairāk
Kino Citadele
Laba cena labam kino! 40 % atlaide TVPlay Home klientiem – biļetes kinoteātrī K.Suns joprojām tikai 3 EUR! TVPlay Home iepriecina izsmalcinātus kinomīļus! Baudiet aktuālākās filmas gan lielajiem, gan mazajiem kinoteātrī K.Suns par unikālu cenu – tikai 3 EUR par biļeti uz jebkuru filmu jebkurā dienā – arī brīvdienās (standarta cena 5 EUR). Ar vienu kodu iespējams iegādāties divas biļetes.
Vairāk
1 / 3

Saņemiet īpašo piedāvājumu!

Jūsu vārds
TelefonsVeiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.