Sākums
Par legālu saturu

NODROŠINIET JŪSU VIESIEM LEGĀLU UN AIZRAUJOŠU IZKLAIDI TV EKRĀNOS!

TVPlay Home televīzija – nodrošina daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi Jūsu restorānu, kafejnīcu, viesnīcu, biroju un bāru televīzijas ekrānos. Ar TVPlay Home televīzijas nodrošināto saturu Jūsu viesi nekad negarlaikosies, gaidot ēdienu vai vienkārši atpūšoties un Jums būs nodrošināts legāls televīzijas pakalpojums ar īpaši paaugstinātas kvalitātes klientu servisu un atsevišķu biznesa klientu apkalpošanas tālruni.

Uzņēmums TVPlay Home ir dalībnieks biedrībā Par legālu saturu.

Biedrības mērķis ir aktīvi vērsties pret TV un filmu izplatīšanu bez ražotāja vai piegādātāja atļaujas, kā arī sekmēt TV tiesisku (legālu) pārraidi. Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa sadarbībā ar biedrību Par legālu saturu veic aktīvu darbu, monitoringu ar mērķi identificēt resursus, kuri, neievērojot likumā noteiktu kārtību, bez attiecīgās licences retranslē audio-vizuālo saturu.

Vēršam uzmanību: par autortiesību vai blakustiesību pārkāpšanu tiek piemērots naudas sods fiziskajām personām līdz 700 eiro, juridiskajām personām līdz 7100 eiro, konfiscējot autortiesību un blakustiesību pārkāpuma objektus un to nesējus.

Audiovizuālā satura nelicencētas aprites ierobežošanas rezultatīvie rādītāji 2018.gadā:

Aktivitāte Kopā
Veiktas pārbaudes 135
Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietas 48
Sastādīti protokoli 43
Uzsākti kriminālprocesi 11
Kriminālvajāšanai nodoti kriminālprocesi 3

Biedrība Par legālu saturu turpina veikt aktīvu darbu sabiedrības informēšanas nolūkā, piedaloties dažādās informatīvās kampaņās, tajā skaitā pretpirātisma sociālajā kampaņā Nemāni sevi – Tu zodz!

Iegūstiet savu legālo televīzijas pakalpojumu un ļaujiet savam biznesam augt!

Ik katram biznesa klientam tiek piešķirts arī savs personīgais TVPlay Home konsultants, kurš nodrošinās individuālu pieeju, profesionālu tehnisko atbalstu un īpaši izdevīgus nosacījumus ikvienam biznesa klientam. Jums atliek tikai sazināties ar mums:

Pieteikt
ATSAUKSMES

Wellton Hotels zīmols, kurš pārvalda trīs viesnīcas Latvijā (Wellton Riverside SPA Hotel, Wellton Centrum Hotel & SPA un Wellton Riga Hotel & SPA) ar kopējo numuru skaitu 540 ir  izvēlējies TVPlay Home televīziju. Der atzīmēt, ka Wellton viesnīcas īpaši novērtē TVPlay Home sniegto pakalpojumu kvalitāti attiecībā pret cenu.

 

';

Restorāns un alus darītava Stargorod vienmēr seko līdzi svarīgākajiem sporta notikumiem pasaulē, un mēs vienmēr rūpējamies, lai mūsu viesiem būtu ērti skatīties sporta translācijas pie mums, alus darītavā. Mēs saviem viesiem piedāvājam tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, tāpēc izvēlamies legālu TV un TVPlay kanālu. TVPlay Sports ir valsts vadošais sporta kanāls un nodrošina milzīgu sporta pārraižu klāstu dažādām interesēm. Mums ir svarīga kvalitāte! Tikai legāla televīzija var nodrošināt attēlu un skaņu bez izkropļojumiem, kas ir īpaši svarīgi, skatoties iecienītās komandas spēli un iecienītākā boksera cīņu. Mums ir svarīgs viesu komforts! Izmantojot legālas pārraides, mēs varam pasargāt sevi no situācijām, kad apraide tiks pārtraukta. Mēs izvēlamies TVPlay Home, un iesakām to darīt arī Jums!”

';

Viesnīca Gūtenbergs ir Boutique stila viesnīca Vecpilsētas centrā. Esam slaveni ar greznu interjeru, romantisku, vēsturisku stilu un sirsnīgu personālu. Tikpat nozīmīgi mums ir nodrošināt klientiem daudzveidīgu, kvalitatīvu un legālu izklaidi televīzijas ekrānos – to viesnīcai nodrošina televīzijas pakalpojumu sniedzējs TVPlay Home. TVPlay Home – tā ir kvalitāte un aizraujošs saturs, ko mūsu viesi augsti novērtē. Viesnīcas auditorija ir starptautiska un TVPlay Home piedāvā iespēju baudīt saturu dažādās audio valodās ar subtitru iespējām. Nodrošiniet saviem viesiem mūsdienīga līmeņa izklaidi, un viņi pie Jums atgriezīsies atkal un atkal

';
Vēlaties, lai mēs ar Jums sazināmies?
Jūsu vārds
Telefons
Uzņēmuma veids

Vēlamais zvana laiks

Izvēlieties vienu no iespējām:1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.