Sākums
Televīzija it visur un pirmos trīs mēnešus Zelta paka bez maksas!

TELEVĪZIJA IT VISUR UN PIRMOS 3 MĒNEŠUS ZELTA PAKA BEZ MAKSAS!

TVPlay Home piedāvā dažādu saturu – gan jaunākās filmas, gan sporta tiešraides, gan dokumentālās filmas par dabu! TVPlay Home sniegs Tev iespēju skatīties piedāvāto saturu arī uz Tavas mobilās ierīces!

Piesaki Zelta paku jau tagad un saņem pirmos trīs mēnešus bez maksas, kā arī garantētu dāvanu – 20 eiro dāvanu karti no lielākā pašmāju degvielas tirgotāja Virši-a!

Ar Zelta paku Tev būs pieejami izmeklētākie TV kanāli, kas nodrošinās plašu satura izvēli. Labākie filmu, sporta, bērnu un izklaides kanāli! Cilvēki jau tagad atzinīgi novērtē iespēju TVPlay Home saturu skatīties ne tikai uz televizora, bet arī uz planšetes un mobilajā telefonā!

Pieslēdzot TVPlay Home Tu saņemsi augstas kvalitātes izklaides saturu, kas ir pielāgots katras personas gaumei, arī Tavai!

  • Populārāko filmu pirmizrādes bez reklāmas pauzēm;
  • Vadošie sporta kanāli Baltijā TVPlay Sports un TVPlay Sports+;
  • NHL spēles, UFC cīņas un citi pasaules sporta notikumi Setanta Sports kanālā;
  • Bērnu iemīļotākie multeņu varoņi;
  • Augsta signāla kvalitāte, kas pieejams visā Latvijā

Sazinies ar mums un piedāvāsim Tev piemērotāko un labāko risinājumu!

Atceries! Kampaņas periodā no šī gada 19.novembra līdz šī gada 28.decembrim katrs jaunais TVPlay Home klients saņems dāvanu – 20 eiro dāvanu karti no lielākā pašmāju degvielas tirgotāja Virši-a!

 

Vēlos saņemt labāko piedāvājumu!
Jūsu vārds
Telefons
1 / 3

Saņemiet īpašo piedāvājumu!

Jūsu vārds
TelefonsVeiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.