Sākums
Tavs TV saturs neiebildīs, ja skatīsies arī citu saturu

TVPlay Home maina TV skatīšanās paradumus

 

TVPlay Home demonstrē Jums jaunus digitālos pakalpojumus, kuri nodrošinās neierobežotas iespējas baudīt augstas kvalitātes TV saturu vēl ērtāk. Kontrolēt pārraides ierakstu, atklāt jaunas TV arhīva funkcijas ar papildu plašu filmu klāstu, seriāliem un TV šoviem. Skatieties Jūsu mīļāko saturu dažādās ierīcēs, visatbilstošākajā laikā. Uzziniet vairāk par iespējām mūsu jaunajās pakās, kuras ir pielāgotas katrām no Jūsu vajadzībām:

Arhīvs: Izmantojiet arhīvu, lai atkārtoti noskatītos iemīļotos raidījumus, filmas un pārraides līdz pat septiņām dienām.  Tas nozīmē, ka, piemēram, jūs varat ērti skatīties savu iecienītāko sēriju pat tad, ja esat to nokavējuši.

Videotēka: Skatieties savas mīļākās un aktuālākās filmas, seriālus un pārraides uz TV ekrāniem jebkurā laikā. Videotēka ir video bibliotēka ar video saturu, kurš ir pieejams par brīvu jebkurā Jums ērtā laikā.

Neierobežots internets: Vēl nelietojat internetu ar mūsu pakalpojumu? TVPlay Home pakalojumi tagad arī ietver neierobežoto 4G Bites mobilo internetu, kuru var pieteikt ar mūsu jaunajām pakām. Ieskatieties mūsu jaunajā piedāvājumā, jo mēs paceļam latiņu vēl augstāk un piedāvājam Bites mobilo internetu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Mobilā aplikācija: Skatieties savus iemīļotākos TV kanālus un video saturu jebkurā mobilajā ierīcē. Baudiet savas iecienītākās TV kanālu tiešraides kamēr esat prom no mājām.

Meklē šo un citas ērtas interaktīvās funkcijas TVPlay Home satelīttelevīzijas jaunajās pakās.

Vēlos saņemt labāko piedāvājumu!
Jūsu vārds
Telefons1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.