Sākums
Ar TVPlay Home televīziju un bezlimita internetu iespējams ir viss

AR TVPLAY HOME TELEVĪZIJU UN BEZLIMITA INTERNETU IESPĒJAMS IR VISS

Nekādu šķēršļu visam, ko skaties! Ar TVPlay Home televīziju un bezlimita internetu viss ir iespējams. Skaties Tavu mīļāko saturu dažādās ierīcēs, visatbilstošākajā laikā. Uzzini vairāk par iespējām mūsu pakās, kuras ir pielāgotas katrām no Tavām vajadzībām:

 

Vai Tev kādreiz ir beidzies internets? Mēs Tev nodrošināsim bezlimita internetu! Mums ir izdevīgs piedāvājums! Neierobežotais 4G Bites mobilais internets, kas nodrošinās stabilu, bez pārrāvumiem un traucēkļiem, 4G internetu, padarot pieejamu internetu 99% Latvijas iedzīvotājiem!

 

Arhīvs: Līdz pat septiņām dienām arhīvs ļaus atkārtoti noskatīties Tavus iemīļotos raidījumus, filmas un pārraides, kas nozīmē to, ka Tu vari ērti skatīties savu iecienītāko sēriju pat tad, ja esi to nokavējis.

 

Videotēka: Skaties savas mīļākās un aktuālākās filmas, seriālus un aizraujošākās pārraides bez reklāmām un papildu samaksas uz TV jebkurā laikā.

 

Mobilā aplikācija: Vai esi gribējis skatīties savus iemīļotākos TV kanālus un video saturu jebkurā mobilajā ierīcē, jebkurā vietā – arī pļavā, ezera vidū? Ar TVPlay Home aplikāciju Tev tas ir iespējams! Mūsu mobilā aplikācija pielāgos satura skatīšanos Tavām vēlmēm.

 

Pieteikumā (skaties pa labi) atstāj savu telefona numuru, lai varam ar Tevi sazināties un piedāvāt izklaidi bez ierobežojumiem un par šī brīža akciju!

Meklē šo un citas ērtas interaktīvās funkcijas TVPlay Home satelīttelevīzijas jaunajās pakās.

Vēlos saņemt labāko piedāvājumu!
Jūsu vārds
Telefons1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.