Sākums
Jaunumi
Kanāls TVPlay Sports un platforma Viaplay piedāvā UEFA Nāciju līgu futbolā
05/09/2018

Kanāls TVPlay Sports un platforma Viaplay piedāvā UEFA Nāciju līgu futbolā

Ceturtdien, 5.septembrī kanāls TVPlay Sports un video satura platforma Viaplay sāka pārraidīt UEFA Nāciju līgas turnīru, kurā Latvijas izlase savas spēles aizvadīs D līgas 1.grupā kopā ar Andoras, Gruzijas un Kazahstānas izlasēm. Baudi Kontinenta labāko futbolu kanālā TVPlay Sports un platformā Viaplay!

 

UEFA ir veikusi mazu revolūciju Eiropas futbola saimniecībā. Līdz šim ierastajos pārbaudes spēļu laikos tiks aizvadīts UEFA Nāciju līgas turnīrs. Latvijas izlase spēles D līgas 1.grupā kopā ar Andoras, Gruzijas un Kazahstānas izlasēm. Kontinenta spēcīgākās komandas pulcētas A līgā, kur jau ceturtdien Minhenes stadionā tiksies divu pēdējo Pasaules kausa izcīņu uzvarētāji  – Vācija un Francija.

 

Ilvars Koscinkevičs, TVPlay Sports komentētājs:

“Laiks vislabāk atbildēs, cik jaudīgs izrādīsies UEFA Nāciju līgas projekts, bet nav šaubu, ka daudzviet Eiropā tas raisījis lielu interesi, jo šīs sacensības paver papildu iespējas tikt uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Tā noteikti ir iespēja arī Latvijai, kas pēdējos gados ieguldījusi daudz darba futbola sakārtošanā un masveidības veicināšanā, cerot, ka tas tuvākajos gados veicinās arī Latvijas futbola talantu uznākšanu uz lielās Eiropas futbola skatuves!”

 

Jānis Vuguls, TVPlay Sports komentētājs:

“Šogad Latvijas futbolā esam piedzīvojuši revolucionāras pārmaiņas sološu pavasari un  optimisma pilnu karstu un skaistu vasaru! Tagad ir pienācis ražas laiks rudens, kad ir jāpļauj iesētais un ir jāsāk vākt punkti Nāciju līgas turnīrā. Pirmā spēle pret Andoru ir noteikti jāuzvar, jo pretī nāk viena no visu laiku vājākajām valstsvienībām Eiropas futbolā. Kopš 1996.gada dienvidnieki ir izcīnījuši tikai 6 uzvaras, taču šeit jāņem vērā fakts, ka trīs panākumi svinēti pēdējo pāris gadu laikā, un kopš 0:4 pret Latviju pērnā gada oktobrī, Andora nākamajās trijās spēlēs nav ielaidusi nevienus vārtus, svinot 1:0 uzvaru pār Lihtenšteinu un 0:0 nospēlējot ar Kaboverdi un Saūda Arābiju. Tas norāda uz to, ka arī tur futbols nestāv uz vietas un šobrīd FIFA rangā Andora atrodas tikai vienu vietu aiz Latvijas. Rītdien ir jāiet laukumā un ar spēli un rezultātu jāpierāda, ka tā nav mūsu vieta un jāsāk kāpt augšup! Tiekamies stadionā!”

 

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs:

“Ceturtdien startē UEFA jaunizveidotais Nacionālo izlašu turnīrs UEFA Nāciju līga, un, protams, loģiski, ka šādam turnīram jāstartē ar kādu ispaidīgu dueli, par kādu noteikti uzskatāma Vācijas un Francijas izlašu spēle. Pasaules čempioni ciemos pie bijušajiem čempioniem ieradīsies ar praktiski identisku sastāvu tam, kurš triumfēja pasaules specīgāko izlašu turnīrā aizvadītajā vasarā. Traumu dēļ izmaiņas skārušas tikai francūžu vārtsargu līniju, kamēr Vācijas valstsvienības brīnumaini amatā palikušais galvenais treneris Joahims Lēvs pirmajai spēlei pēc neveiksmes Krievijā sastāvā veicis izmaiņas praktiski visās līnijās. Futbola pasaule ar interesi gaida šo spēli, lai redzētu, vai Vācijas izlases izgāšanās Pasaules čempionātā ir bijusi tikai katastrofāla neveiksme, vai tomēr likumsakarība.”

 

UEFA Nāciju līgas spēles kanālā TVPlay Sports un Viaplay:

  • Ceturtdien, 6.septembrī 21:45 Vācija – Francija
  • Ceturtdien, 6.septembrī 23:45 Latvija – Andora
  • Piektdien, 7.septembrī 21:35 Turcija – Krievija
  • Piektdien, 7.septembrī 21:35 Itālija – Polija
  • Piektdien, 7.septembrī 23:45 Itālija – Polija
  • Sestdien, 8.septembrī 18:35 Šveice – Islande
  • Sestdien, 8.septembrī 21:35 Anglija – Spānija
  • Svētdien, 9.septembrī 21:35 Francija – Nīderlande
  • Svētdien, 9.septembrī 23:45 Vācija – Velsa

 

Papildu informācija:

Līna Kārkliņa

Viaplay un Viasat mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste

Lina.karklina@viasat.lv

Mob.: +371 2001 3636

Atpakaļ
1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.