Sākums
Klientiem
Lutināšanas programma
Par lutināšanas programmu
Par lutināšanas programmu

Ir tik daudz ieguvumi, ja esi TVPlay Home klients! 2019. gads ir tikai sācies, bet skat, cik daudz noderīgu pārsteigumu esam sarūpējuši savējiem! Uzzini par Lutināšanas programmu vairāk, ielogojoties savā profilā: https://mans.tvplayhome.lv/

Izklaide viena klikšķa attālumā – tas ir iespējams kopā ar TVPlay Home Lutināšanas programmu! Dodieties jautrā piedzīvojumā ar ģimeni brīvā dabā vai apmeklējiet kino, slidotavu vai koncertu. Piedalieties un laimējiet vērtīgas balvas – televizoru, ieejas biļetes uz sporta pasākumiem, festivāliem vai zoodārzu. Izbaudiet relaksējošu atpūtu kādā no Latvijas SPA centriem vai maltīti restorānā.

Jo ilgāk esat TVPlay Home klients, jo vairāk Jūs lutināsim, taču iespējas tikt pie medus poda ir arī jaunajiem klientiem!  • 1. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto TVPlay Home pakalpojumus 2 – 3 gadus,
  • 2. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto TVPlay Home pakalpojumus 4 – 5 gadus,
  • 3. lutināšanas līmenis– klienti, kas izmanto TVPlay Home pakalpojumus 6 – 9 gadus,
  • VIP lutināšanas līmenis – klienti, kuri izmanto TVPlay Home pakalpojumus 10 gadus un ilgāk. Par VIP līmeņa klientu iespējams kļūt arī klientam, kurš ir Mājas+ pakas un Mājas+ internets pakas klients jau no pirmās dienas vai arī lieto trīs un vairāk papildproduktus (piemēram, HD+ kanālu paku, kanālus pieaugušajiem, TVPlay Home katrā istabā un citus).

Nāciet uz Mans.tvplayhome.lv un uzziniet, ko Lutināšanas programma piedāvā tieši Jums un kurā lutināšanas līmenī Jūs esat. Katru mēnesi mēs Jūs lutināsim ar jauniem piedāvājumiem!

Lai piedalītos izlozēs un izmantotu īpašos atlaižu piedāvājumus, ienāciet mans.tvplayhome.lv

1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.