Sākums
Par mums
Par TVPlay Home

Mēs, TVPlay Home, ticam iedvesmai jau 16 gadus. Mūsu iedvesma ir mūsu darbinieki, mūsu piedzīvojumi un, protams, mūsu lieliskais saturs – pasaules aizraujošākās filmas, kaislīgākie sporta notikumi un neticamākās dokumentālās pārraides.

Un iedomājies – tas viss pilnīgi visā Latvijā. To mēs varam nodrošināt, jo televīziju pārraidām ar satelīta palīdzību. Jā, jā, Jūs sapratāt pareizi – ar satelīta!

TVPlay Home mājīgajā birojā katru dienu sanāk kopā apmēram simts foršu personību. Kādi darbojas pārdošanā, piesaistot arvien jaunus klientus, kādi laipni apkalpo klientu ienākošos zvanus, kādi apstrādā līgumus un dara maģiskas lietas mūsu sistēmās, kādi visu laiku meklē un atrod labākās iespējas esošajiem klientiem turpināt sadarbību, kādi rūpējas par mācībām un zināšanām, kādi rūpējas par to, lai mūsu vārds un jaunumi sabiedrībā izskan skaļi, kādi rūpējas par visu procesu kartību un ir arī tie, kuri palīdz mūsu saturam būt citu operatoru piedāvājumos. Vēl kādi apčubina personālu un, protams, kāds visu laiku skaita un rēķina.

 

Karte

1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.