Sākums
Jaunumi
Sniedzam Jums vienreizēju iespēju līdz 18. novembrim izbaudīt visu mūsu piedāvāto saturu!
08/11/2018

Sniedzam Jums vienreizēju iespēju līdz 18. novembrim izbaudīt visu mūsu piedāvāto saturu!

Vēlamies izteikt Jums vislielāko pateicību par sapratni, pacietību un iesaisti. Pēdējo mēnešu laikā esam īstenojuši izmaiņas, lai uzlabotu Jums nodrošinātos pakalpojumus un piedāvātu jaunus. Atsevišķām satura pakām esam paplašinājuši kanālu piedāvājumu, pievienojot tādus TV kanālus kā: Epic Drama, Setanta Sports un TVPlay Sports+. Esam veikuši arī esošo kanālu kvalitātes uzlabošanu, piedāvājot kanālus TV3, TVPlay Sports, TV1000 Premium augstas izšķirtspējas (HD) kvalitātē!

Par spīti veiktajiem priekšdarbiem, lai šo tehnisko uzlabojumu darbi noritētu gludi, iespējams, Jūs saskārāties ar tehniskiem sarežģījumiem. Mēs atvainojamies, ja Jums tika radītas neērtības! Šādi gadījumi nav ierasti TVPlay Home ikdienā – mēs darīsim visu, lai izvairītos no šādām situācijām nākotnē. Mēs zinām, ka jebkura uzņēmuma laimes atslēga ir apmierināti klienti.

SNIEDZAM JUMS VIENREIZĒJU IESPĒJU LĪDZ 18.NOVEMBRIM IZBAUDĪT VISU MŪSU PIEDĀVĀTO SATURU!

Papildu Jūsu abonētajiem televīzijas kanāliem, Jums ir iespēja skatīties pilnīgi visus mūsu TV kanālus – bez papildu maksas līdz šī gada 18.novembrim!

Šie papildu televīzijas kanāli Jums jau ir pieslēgti, un to saturs atrodas tikai viena klikšķa attālumā! Aicinām pavadīt šīs rudenīgās dienas, skatoties to, ko sirds kāro – vai tā būs ģimenes filmas pirmizrāde, vai Rīgas Dinamo spēle kādā no sporta kanāliem, vai arī Cūciņas Pepas jaunākais piedzīvojums bērnu kanālos – nav būtiski! Jums ir pieejams viss TVPlay Home saturs, arī HD kvalitātes kanāli!

 

Jūsu TVPlay Home

Atpakaļ
1 / 3

Veiksmīgi nosūtīts

Jūsu pietiekums saņemts!

Paldies.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Skatiet šeit, kā atteikt Jūsu sīkdatņu izmantošanu.